בניית אתרי אינטרנט וורדפרס

המוצר והמותג

אודות

פרנסאל היא חברה יצירתית דיגיטלית. אנו מתמקדים בעיצוב, ייעוץ וטכנולוגיה. מאז 2002 אנו בונים מוצרים דיגיטליים ייחודיים, פלטפורמות וטכנולוגיות אינטרנט. לחברה יש נסיון רב וחדשנות בתחום. אנו שואפים ליצור מוצרים נהדרים תוך מתן ערך מוסף לפרויקטים של הלקוחות שלנו ולמשתמשים שלהם, ולפתח אתרים שישאירו את הצופים בהם פעורי פה. אנו מלאי יצירתיות ותשוקה למשימה שלנו- לעזור להפוך את האינטרנט למרחב קסום על ידי פיתוח החוויות הדיגיטליות הטובות ביותר.

Parnassel פרנסאל|

אנו יוצרים אתרי אינטרנט וורדפרס בעברית ממחיר 2500 ₪

עיצוב אתרים וורדפרס

 אתם רוצים לתקשר באינטרנט כדי לתת חשיפה לעסק שלכם, אך עדיין אין לכם אתר? אנו מלווים אתכם בתהליך יצירת אתר האינטרנט. בהתאם לצרכים שלכם ושל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, נבנה תכנות ונתאים את המבנה והעיצוב כדי להשיג את מטרותיכם

קידום ופיתוח

פרנסאל וורדפרס יוצרת אתרים מותאמים אישית. אנו חייטי אופנת העילית של האינטרנט: הופכים כל פרוייקט לאתר ייחודי ומקורי, בהתאמה מדוייקת לצרכים ולתקציב של לקוחותינו תוך שמירה על דרישות התכנות והטכנולוגיה. כל זאת לקבלת מוצר המותאם לכל סוגי המכשירים ומערכות ההפעלה- עיצוב רספונסיבי

3D וידאו קליפים ומולטימדיה

פרנסאל וורדפרס מתמחה גם בסימולציות תלת מימד של פרויקטים בתחום הנדל”ן והפקת קליפים במשך יותר מ- 18 שנים. אנו מציעים שורה של שרותים גרפיים, תמונות ממוחשבות, איורי תלת מימד, פליירים עסקיים ועוד

מיתוג

הצוות שלנו מבוסס על מעצבים גרפיים מוכשרים. המעצבים המוכשרים שלנו מבטיחים לך נוכחות באינטרנט באיכות הגבוהה ביותר; אשר לא רק נותנת לך תדמית יוקרתית, אלא גם מספקת הדמיה אמנותית ומקצועית של החברה שלך.
אנחנו נעבוד איתך עד להגעה לדרישות העיצוב שלך ולהשגת הדמיון והחלומות שלך. תן לנו לעזור לך ליצור את הנוכחות הספציפית שהחברה שלך רוצה ליצור.

עיצוב אתרים

פרנסאל מתמחה בעיצוב אתר המותאם אישית לכל סוגי הארגונים ופיתוח יישומים לחברות גלובליות. אנחנו חברת שירות המתמחה בפיתוח אתרי וורדפרס באינטרנט. אנו מציעים פיתוח פתרונות דינמיים – כגון חוברות מותאמות לצרכי הלקוח, עגלות קניות מותאמות אישית ויישומי אתר מסחר אלקטרוני או איקומרס.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש.

פתרון מסחר אלקטרוני

המטרה העיקרית של אתר מסחר אלקטרוני, או e-shop, הוא אתר אינטרנט שנועד למכור מוצרים. אתר המסחר האלקטרוני מבוסס בדרך כלל על קטלוג המוצרים. מדף המוצר, המבקר יכול להוסיף את המוצר לסל הווירטואלי שלו ולהמשיך לרכישת מוצרים נבחרים. חברת פרנסאל מתמחה ביצירת אתר מסחר אלקטרוני על ידי wooCommerce.

תחזוקה של האתר שלך

האינטרנט הוא מרחב דינמי, באבולוציה קבועה. תחזוקת האינטרנט היא מרכיב חשוב הכולל את העדכונים של המודולים והתוספים של האתר שלך, קבצי הגיבויים ומאגרי הנתונים, שילוב התוכן החדש, ההתקנה ופרמטרזציה של מודולים חדשים, אבטחת האתר.

עיצוב תלת ממדי

עיצוב פתרונות תלת מימד שלנו מאפשר לנו ליצור כל חפץ או סביבה ולהתאים אישית את זה כדי להפעיל באינטרנט או בחוברת תקליטור כמצגת, אנימציה או תמונה סטטית עבור מצגות או פרסומות אדריכליות. בקשה למשחקי תלת ממדי וידאו או משחקי אינטרנט, פרסומות טלוויזיה.

פרויקטים אחרונים שהשלמנו עבור לקוחותינו

פרויקטים אחרונים של אתרי וורדפרס שפותחו עבור לקוחותינו בצרפת ובישראל

יש לך רעיון גדול? נשמח לשמוע על הפרויקט שלך

באמצעות רעיונות יצירתיים, חדשנות ונחישות

מכבי 47 רעננה, ישראל 43253

058-6409400