למה לבחור פרנסאל

כדי להשיג את מטרתו, אתר אינטרנט חייב להיות אטרקטיבי, יעיל, מקורי ויפה.

למעצבים הגרפיים שלנו יש הכשרה אמנותית על מנת ליישם את המשמעות של מילים כגון יצירתיות, עיצוב ודמיון.

אנחנו יודעים שהפרויקט שלך הוא החלום שלך, התשוקה שלך, העסק שלך, התקווה שלך וגם החיבור שלך עם העולם. כאמנים, אנו עובדים בלהט ובמאמץ כדי להשיג את החלום שלך ולהפוך אותו להצלחה.

שביעות רצון הלקוח היא גם המחויבות שלנו וגם ההצלחה שלנו. אנו רואים בלקוחותינו כשותפים אמיתיים כדי להשלים את כל פרויקט בהצלחה: הם מקבלים גישה אישית, ייעוץ קריירה וזמינות. עם אימג’ין תמיד תמצא מישהו שיוכל לענות לצרכים שלך.

כדאי לבחור באימג’ין כי יש לנו את היכולת להציע מחירים אטרקטיביים מבלי להתפשר על הסטנדרטים של האיכות הגבוהה שלנו.

השיפור המתמיד של יכולתנו להסתגל להתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות באתרי אינטרנט וורדפרס, מציב אותנו צעד אחד לפני כל המתחרים שלנו.

המטרה הבסיסית שלנו היא לספק את הפתרונות והשירותים הטובים ביותר ללקוחותינו, זאת על ידי שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר וקלות לאימוץ. כדי שנוכל להציע ללקוחותינו את פתרונות האינטרנט הטובים ביותר, אנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר בשירותים שלנו.

פרנסאל יכולים ליצור בעבורך מצגות חזותיות בעלות השפעה עמוקה על הקהל שלך שיותירו רושם ארוך לאחר תום המצגת, ויבטיחו כי המסר אכן התקבל אצל הצופים.

אם אתם צריכים למשוך את תשומת הלב ולהגביר את ההבנה של קהל היעד שלכם בפרויקט ובמסרים שלכם; אם אתם רוצים למקסם את ההשפעה על הציבור; הרוח האמנותית שלנו תאפשר לכם לתקשר באופן שונה על ידי סרטונים מקוריים שישאירו את הרושם הנכון על הצופים וישיגו את המטרות הללו.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים יצירתיים כדי שיתאימו לכל צורך

פרנסאל ,מתמחה בעיצוב אתר המותאם אישית לכל סוגי הארגונים ופיתוח יישומים לחברות גלובליות. אנחנו חברת שירות המתמחה בפיתוח אתרי וורדפרס באינטרנט. אנו מציעים פיתוח פתרונות דינמיים – כגון חוברות מותאמות לצרכי הלקוח, עגלות קניות מותאמות אישית ויישומי אתר מסחר אלקטרוני או איקומרס.

וידאו הוא דרך היעילה ביותר לקידום החברה או המוצרים והשירותים של ארגונים וחברות. וידאו יעיל במיוחד להסברים, כמו בשימוש להכשרת ופעילות אינדוקציה.
עיצוב תלת מימד
עיצוב הפתרונות תלת המימד שלנו מאפשר לנו ליצור כל חפץ או סביבה ולהתאימו אישית כדי להפעיל באינטרנט, בחוברת, בתקליטור או במצגת, אנימציה או תמונה סטטית עבור מצגות או פרסומות אדריכליות. הוידאו משמש ככלי חשוב לתכנוני אדריכלות. אנו מייצרים משחקי תלת מימד וידאו או משחקי אינטרנט, פרסומות טלוויזיה, מצגות אנימציה פלאש ועוד.
אסטרטגיות התקשורת שלנו נועדו ללכוד את תשומת לבו של המשתמש. אנו משלבים תכנות מורכבות ואינטגרציה חזותית לניסיון תקשורת מלא עם הצופה. כיום, תמונת תלת מימד הפכה לחיונית כדי למשוך תשומת לב רציונליות של פרויקטים אדריכליים, תכנון עירוני ועיצוב אטרקטיבי, ברור, קונקרטי ומובן על ידי כל.

קבל ציטוט

וידאו הוא דרך היעילה ביותר לקידום החברה שלך או המוצרים והשירותים של ארגון או לתמוך הכשרת צוות בבית ופעילויות אינדוקציה
עיצוב תלת מימד
עיצוב פתרונות תלת מימד שלנו מאפשר לנו ליצור כל חפץ או סביבה ולהתאים אישית את זה כדי להפעיל באינטרנט או בחוברת תקליטור כמצגת, אנימציה או תמונה סטטית עבור מצגות או פרסומות אדריכליות. בקשה למשחקי תלת מימד וידאו או משחקי אינטרנט, פרסומות טלוויזיה, מצגות האנימציה פלאש
אסטרטגיות התקשורת שלנו נועדו ללכוד את תשומת לבו של המשתמש, ואנחנו יכולים לשלב תכנות מורכב עם אודים ואינטגרציה חזותית לניסיון תקשורת מלא

קבל ציטוט

פרנסאל מציעה שירותים של קישורים חיצוניים שעושה את ההבדל האמיתי לעמדת הדירוג של האתר שלך במנועי חיפוש כגון Google. קישורים הם אחד הגורמים העיקריים לגוגל לדירוג אתרי אינטרנט. ככל שאתה רוכש יותר קישורים איכותיים לאתר שלך, האתר שלך יהיה יותר גבוה בדירוג ובמיקום של מנועי החיפוש. כך תגיע לחשיפה מקסימלית.

רכישת קישורים איכותיים היא אחת מהמשימות הקשות ביותר ודורשת זמן רב.

האסטרטגיה שלנו מבוססת על השימוש בתוכנת החלפת קישורים. המטרה שלנו היא לחסוך לכם זמן, כסף ומאמצים מיותרים על ידי אוטומטיזציה של תהליך בניית הקישורים. אנו יודעים שפתרון זה הוא יעיל משום שאנו גם משתמשים בו!

קבל ציטוט

אנו יוצרים אמנות חזותית בדו מימד ובתלת מימד בשביל המודעות והמצגות שלכם. עיצוב לוגו וזהות מסחרית. עיצוב גרפי לדפוס – קטלוגים, “תיקיות”, לוחות שנה, עטיפות ספרים, כיסוי של תקליטורים, DVD או קלטות וידאו, פוסטרים, כרזות או שלטים לאתר האינטרנט שלך.

אתם מקבלים את כל המסמכים בקובץ PDF מוכן להדפסה!

המעצבים הגרפיים שלנו הם אחד החלקים החשובים ביותר בצוות שלנו. המעצבים המוכשרים שלנו מבטיחים לך נוכחות באינטרנט באיכות הגבוהה ביותר; אשר לא רק נותנת לך תדמית יוקרתית, אלא גם מספקת הדמיה אמנותית ומקצועית של החברה שלך.

אנחנו נעבוד איתך עד להגעה לדרישות העיצוב שלך ולהשגת הדמיון והחלומות שלך. תן לנו לעזור לך ליצור את הנוכחות הספציפית שהחברה שלך רוצה ליצור.

קבל ציטוט

הכלים הנכונים לפתרון הנכון. כל הזמן

רכישת פרויקט

חבילת אחסון אתרים

אחסון אתרים חינם לחודש אחת

פרנסאל חבילות האחסון באינטרנט לדרישות שלך

אחסון אתרים

websites-hosting

אנו מספקים שירותים אמין, מחיר סבירים אירוח עם כל התכונות שאתה צריך. תכונות של שירותי אירוח האתרים שלנו

תיבות דואר

תיבת דואר חינם לשנה

חשבונות דואר אלקטרוני

gen_mailפרנסאל מספקים לך את היכולת להשתמש בדואר אלקטרוני מסוג פופ המאפשר גישה דרך תוכנות. אצלנו תוכל לפתוח תיבת דואר ייעודית לעסק, ולקבל את כל הדואר ישירות לתיבת דואר אחרת שבה אתה מעוניין.

רישום דומיין

רישום דומיין בחינם לשנה אחת

רישום דומיין בעברית

images

הפוך את אתר האינטרנט שלך לנראה בידי מיליוני חיפושים יומיים

רישום שמות דומיין co.il, org.il ועוד

Website WordPress

יש לך רעיון גדול? נשמח לשמוע על הפרויקט שלך

באמצעות רעיונות יצירתיים, חדשנות ונחישות

בואו נתחיל